Eet- en drinkproblemen bij jonge kinderen

Initiatief van de logopedisten van de werkgroep eet- en drinkproblemenbij jonge kinderen regio Twente.

Gespecialiseerde logopedisten

U kunt contact opnemen met een logopedist bij u in de buurt die gespecialiseerd is in de préverbale logopedie.



Saskia Bekke (vv)
Hofkampstraat 102  
7607 NJ  Almelo
Drakensteyn 337
7608 TN  Almelo
Clematisstraat 2
7601 EJ  Almelo 
0546-813515 
s.bekke@logopedie-almelo.nl
www.logopedie-almelo.nl
Marloes Blokhuis (zh)
ZGT locatie Almelo
Zilvermeeuw 1 
7609 PP  Almelo 
0546-698971 
m.blokhuis@zgt.nl
Mariël Böhmer (zh)
ZGT locatie Almelo 
Zilvermeeuw 1 
7609 PP  Almelo 
0546-693970
m.bohmer@zgt.nl
Milou Derman (vv,kdc)
Usserlerveenweg 120 
7546 PJ Enschede
06-16080257
m.derkman@aveleijnsdt.nl
       
Wietske Dijken (vv)
De Wulp 24
7671 ZP  Vriezenveen
0546-567560
logopediedijken@live.nl

Janet Hierink (vv)
De Vogelkers 6        
7681 JJ  Vroomshoop
06-20148969
janethierink@planet.nl
Angela Hoogstrate (vv,kdc)
Irisstraat 2/3 
7471 AV Goor
info@beologopedie.nl
www.beologopedie.nl 
Richelle te Kempel (kr)
Roessinghsbleekweg 33 
7522 AH Enschde 
053-4875304 
r.te.kempel@roessingh.nl
     
Lineke van der Ven  
JJ Deinselaan 34c  
7541 PE Enschede  
053-4343489  
lineke@twentsch-lc.nl  
www.twentsch-lc.nl  
Bianca Kroeze (vv,kdc)
Breemarsweg 262    
7553 HW  Hengelo
074-2502099
bianca.kroeze@home.nl
Maaike Kroeze-Hartman (kr)
Roessinghbleekweg 33         
7522 AH Enschede
053-4875401
m.kroeze@roessingh.nl
Tanja Wilmink (vv)
Thijlaan 16                  
7576 ZB Oldenzaal
Prins Bernardstraat 4BE3, 
7573 AM Oldenzaal 
0541-515678
tanjawilmink@logopedie-oost.nl
www.logopedie-oost.nl
       
Kitty Olde Olthof (vv)
Kretastraat 41 
7559 CP Hengelo 
074-2772075

kitty@logopedie-hengelo.nl
Jeannette Pastoor (vv)
Dorpergaarden 49 7582 HV Losser  
053-5360169
Kloosterstraat 13
7581 GE Losser
Pasmastraat 2
7586 CZ Overdinkel
Hoofdstraat 68
7586 BV Overdinkel 
0653898805
info@logopediepraktijk-losser.nl
www.logopediepraktijk-losser.nl

Bea Penders (vv)
Fleminghof 8
7622 MB  Borne
074-266 87 31
beapenders@home.nl
www.logopedieborne.nl
Evelyn Pezij 
Kloosterstraat 126
7571 DD Oldenzaal
0541-519500
epezij@planet.nl
Anne Pikkemaat (vv)
W. Zeeuwstraat 26-201 
7462 DE Rijssen
0548-520080
logopedierijssen@zonnet.nl
Martine Reede (vv)
Nijkerkendijk 38-18   
7442 LS  Nijverdal
0548-616202 / 06-20597818
info@logopediepraktijkreede.nl
www.logopediepraktijkreede.nl
Dieta Roelofs (zh)
Zilvermeeuw 1 
7609 PP  Almelo 

0546-693770
d.roelofs@zgt.nl
Ellen Rouweler (vv)
M. Samuelstraat 1   
7468 BN  Enter
074 - 3841889 / 0547-381781
ebrbb@hetnet.nl




Miranda Vleerbos (vv)
W. Zeeuwstraat 26-201 
7462 DE  Rijsen
0548-520 080
logopedierijssen@zonnet.nl
Christa te Winkel (vv)
Vestigingen in Almelo, Delden,
Enschede, Haaksbergen,
Hengelo en Overdinkel,
06-54327726,
cw@logopedie-direct.nl,
www.logopedie-direct.nl
Irma Wopereis (vv)
Haalmansweg 1          
7241 CP  Lochem
0573 257591
iwopereis@logopediedebrug.nl
Lisa Lohuis (vv)  
Oosterstraat 2-19  
7514 DZ Enschede  
053-4321609  
info@oosterpoortlogopedie.nl





     (vv)=vrije vestiging  
(zh)=ziekenhuis
(kdc)=kinderdagcentrum  
(kr)=kinderrevalidatie